Farby Caparol oferowane przez łódzkiego dystrybutora

Specjalizujemy się w dystrybucji produktów marki Caparol. Posiadamy szeroką gamę oferowanych przez nas produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Rzetelna firma

Od 22-06-2009 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności.

Witamy na stronie Caparol Łódź

Oficjalnego dystrybutora FUH Contract

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów marki caparol. Nasze duże doświadczenie oraz szeroki asortyment sprosta każdemu zamówieniu. Doradzimy w wyborze odpowiedniego produktu oraz postaramy się pomóc odpowiadając na każde pytanie związane z używaniem produktów Caparol. Spośród Polskich dystrybutorów, nasza firma zajęła czwarte miejsce w konkursie o wiedzy na temat produktów caparol. Jesteśmy dumni z wysokiej pozycji i cieszymy się tym że możemy Państwu zagwarantować wysokiej jakości obsługę. Caparol Łódź Serdecznie zaprasza do siedziby naszej firmy, oraz korzystania z naszych usług. Jednocześnie chcemy podziękować dotychczasowym odbiorcom za zaufanie do naszej firmy.

Docieplenia Caparol

Nasza firma świadczy również usługi z zakresu doradztwa budowlanego jesteśmy w stanie zaproponować odpowiedni system dociepleń budynków jak i wykończeń elewacji.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.extremalnefasady.pl

Caparol Łódź
CapaTrend

Polecamy CapaTrend

Odporność na szorowanie na mokro klasa III (matowe)
Gotowa do użycia, wysoce kryjąca, dyspersyjna farba do wnętrz.

Szczegóły produktu

Design hajzi powered by wisesolutions.eu